Profesjonalne CV


Profesjonalne CV w Twoim zasięgu. Nie odchodzisz od komutera poprostu jeśli nie posiadasz CV dzwonisz do nas a my razem z Tobą redagujemy CV, jeśli posiadasz CV wyślij je do nas a my zajmiemy się Twoim CV tak by doprowadzić je do profesjonalnego CV.

Jaki jest koszt profesjonalnego CV? Koszt wykonania usługi profesjonalne cv wynosi 49 zł. (dla studentów 20zł)

Jak zamówić profesjonalne cv? Wysyłasz swoje dotychczasowe CV na adres

Jak szybko redagujemy profesjonalne cv? W ciągu 24 godzin otrzymasz swóje nowe profesjonalne cv.

Jak dokonywać płatności? Po realizacji zlecenia profesjanego cv otrzymają Państwo plik zawierający dane do przelewu bankowego który można zrealizować przelewem w banku lub na poczcie.

 

Profesjonalne CV na zamówienie to usługa skierowana do wszystkich którzy nie mają czasu lub nie bardzo potrafią sobie poradzić z napisaniem poprawnego CV. Można także zamówić list motywacyjny wraz z profesjonalnym CV, koszt kompletu wynosi 89zł.

 

Wysyłając swoje CV na adres list@listmotywacyjny.waw.pl akceptujesz regulamin płatności oraz zezwalasz na przetważanie Twoich danych osobowych zgodnie z profilem firmy ABC A HEAD.

 

Profesjonalne cv?

Profesjonalne CV skupia się przede wszystkim na poprawnej chronologii, przejrzystości, czytelności, poprawnie wymodelowanych opisach stanowisk. Profesjonalne CV to czytelność którą gwarantuje nasz layout CV oparty na poprawnym formatowaniu tekstu w programie WORD. Profesjonalne CV musi zawierać dobrze rozbudowane opisy stanowisk. Na profesjonalizm składa się wiele czynników. Profesjonalne CV ma na celu wzmocnienie Twojej kandydatury i spowodowanie, iż zwiększysz szanse na przebicie się w procesie rekrutacji.

 

Pokaż się z profesjonalnej strony zamów profesjonalne CV.

 

 


Firma ABC A HEAD na rynku działa od 1 lipca 2009 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, która w swej działalności skupia się nie tylko na zleceniach rekrutacji i selekcji ale przede wszystkim oferujemy szeroki zakres usług indywidualnych.

Nasze umiejętności opieramy na długoletnim doświadczeniu pracy w agencjach ztrudnienia, oraz agencjach doradztwa personalnego. Ciągle podnosimy swoje umiejętności po przez szkolenia i pracę z ludźmi, która daje nam nie tylko ogromną satysfakcję ale wzbogaca nas o kolejne doświadczenie.

 


Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty wydawane przez marszałka województwa mazowieckiego na prowadzenie działalności w zakresie:

 

1. Doradztwo personalne

2. Doradztwo zawodowe

3. Agencję zatrudnienia

4. Agencję pracy tymczasowej

 

NUMER CERTYFIKATU: 5826