Regulamin korzystania z usług firmy ABC A HEAD


1. Koszt usług Profesjonalne CV i List motywacyjny:

a) Profesjonalne CV wynosi 49 zł.

b) List motywacyjny wynosi 45 zł.

c) Profesjonalne CV dla studenta 20zł.

d) List motywacyjny dla studenta 20zł.

e) Profesjonalne CV + List motywacyjny (komplet) koszt wynosi 89 zł

f) Profesjonalne CV + List motywacyjny (komplet - dla studenta) koszt wynosi 40 zł

g) W szczególnych przypadkach cennik może ulegać modyfikacjom zarówno w górę jak i w dół

h) Kosztem obciążani są klienci po realizacji usługi,

i) Opłaty wnoszone są na rachunek konta bankowego przesyłany wraz ze zrealizowaną usługą.

j) Termin dokonania opłaty przez klienta to maksymalnie 5 dni od dnia realizacji usługi. W przypadku nie zarejestrowania wpływu za zrealizowaną usługę na koncie bankowym po upływie 5 dni zostaje uruchomiona procedura windykacyjna po 10 dniach dług przechodzi na własność firmy windykacyjnej z którą aktualnie firma ABC A HEAD współpracuje w zakresie windykacji należności, klient zostaje włączony na czarną listę, oraz nie jest nigdy brany pod uwagę przy prowadzonych rekrutacjach dla naszych klientów biznesowych tym samym zawsze będzie otrzymywał negatywną ocenę przy prośbach weryfikacji kandydatów.

2. Wykonanie usługi. Firma ABC A HEAD zobowiązuje się rzetelnie i w miarę możliwości szybko wykonać zlecenia usług. (terminowoś jest rozumiana jako 24 godziny od momentu przyjęcia zlecenia do realizacji przez kierownika projektu) W przypadku zmiany terminu wykonania usługi klient jest informowany o wyznaczonym nowym terminie wykonania usługi drogą elektroniczną.

3. Klient wysyłając CV lub inne dane osobowe do firmy ABC A HEAD zgadza się na ich przetwarzanie zgodne z frofilem firmy ABC A HEAD. (profil firmy to doradztwo personalne, agencja zatrudnienia, doradztwo zawodowe, agencja pracy tymczasowej)

4. Inne usługi:

- baza firm: 30 zł

- konsultacje telefoniczne na koszt klienta (zgodnie z cennikiem połączeń)

- konsultacje w biurze - 120 zł/ h

- wyszukanie ofert pracy 25 zł do 10 ofert

- szkolenie dla bezrobotnych w przypadku grupy zorganizowanej koszt dla grupy 10 osobowej to 600zł

5. Agenci Kariery

- Abonament miesięczny - 500 zł

 

Wysyłając swoje CV na adres list@listmotywacyjny.waw.pl akceptujesz regulamin płatności oraz zezwalasz na przetważanie Twoich danych osobowych zgodnie z profilem firmy ABC A HEAD.

 

 


 

 


Firma ABC A HEAD na rynku działa od 1 lipca 2009 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, która w swej działalności skupia się nie tylko na zleceniach rekrutacji i selekcji ale przede wszystkim oferujemy szeroki zakres usług indywidualnych.

Nasze umiejętności opieramy na długoletnim doświadczeniu pracy w agencjach ztrudnienia, oraz agencjach doradztwa personalnego. Ciągle podnosimy swoje umiejętności po przez szkolenia i pracę z ludźmi, która daje nam nie tylko ogromną satysfakcję ale wzbogaca nas o kolejne doświadczenie.

 


Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty wydawane przez marszałka województwa mazowieckiego na prowadzenie działalności w zakresie:

 

1. Doradztwo personalne

2. Doradztwo zawodowe

3. Agencję zatrudnienia

4. Agencję pracy tymczasowej

 

NUMER CERTYFIKATU: 5826