Skuteczne metody poszukiwania ofert pracy


Zasadniczy problem w poszukiwaniu pracy jest to by odnaleźć ofertę pracy dawaną przez pracodawcę. Na ów stronie postaramy się pokazać Państwu dla czego i gdzie pracodawcy umieszczają swoje oferty oraz jak je skutecznie odnajdywać.

 

Gazety
Jedna z metod poszukiwania pracy czyli przeglądanie ofert pracy zawartych w gazetach ogólnopolskich, regionalnych oraz lokalnych. Tytułów jest bardzo dużo, nieśmiertelna wyborcza jest chyba liderem na rynku pracy.

 

 

Portale pracy

Kolejna metoda to przeszukiwanie portali o tematyce praca. Ilość ofert jest podobna do ilości ofert w gazetach. Ogromni monopoliści z ogłoszeniami o pracę to pracuj czy gazeta praca w wersji elektronicznej,

 

 

Strony pracodawców

Kolejna metoda to przeszukiwanie stron pracodawców. Ta metoda zalicza się do metod zaawansowanych, gdyż bez dobrej bazy danych nie będą Państwo w stanie przeszukać odpowiedniej ilości stron. Metoda ta wymaga dużego nakładu pracy i jest dedykowana dla osób które szukają pracy w konkretnej brnaży.

 

Nasza firma posiada bazę 123 000 firm w Polsce i jesteśmy w stanie stworzyć małe bazy dla klientów indywidualnych z konkretną branżą. Lista zawiera spis firm kontaktów i stron www. Koszt bazy 30zł Pomaga w wyszukiwaniu ofert, nie gwarantuje pracy.

 

 

Rejestrowanie swojego CV na portalach

Czy warto rejestrować swoje CV na portalach i oczekiwać, iż pracodawca pierwszy się odezwie do nas, otóż jest to jedna z form promocji siebie na rynku. Są małe szanse na to by pracodawca spędzał wiele godzin na przeglądaniu baz za które i tak musi zapłacić i to nie małe pieniądze, dlatego pracodawcy wolą budować własne bazy, ale warto się rejestrować gdyż o minimalny procent zwiększamy swoje szanse na odzew ze strony pracodawcy lub head huntera. Polecamy goldenline, infopraca itp...

 

 

Agent kariery

Powierzenie swojej kariery specjaliście "agentowi kariery" jest dość drogim rozwiązaniem, ale stosunkowo skuutecznym. Firmy specjalizujące się w usługach budowy kariery mają dostęp do baz firm, posiadają kontakty, doradzają nam jak gdzie i kiedy, często jeśli posiadają odpowiednie dokumenty sami szybko działają rozsyłając nasze CV i LM które samo przygotowali z pełnym profesjonalizmem.

 

 

Co robić gdy wszystko zawodzi!?

W tej sytuacji warto jest się zastanowić i skonsultować odnośnie swojej osoby i aplikacji ze specjalistą, który rzuci okiem na CV i list motywacyjny i rzecze kilka mądrych słów. Zapyta jakie metody poszukiwania pracy były już prowadzone i co można zmienić by polepszyć swoją sytuację.

 

Darmowe konsultacje: We czwartki od 18.00 do 20.00 telefonicznie - Ekspert ds. rekrutacji 0 507 492 092

Sprawdzimy CV i list motywacyjny, doradzimy jak dalej działać - Pogotowie pracy.

 

 


 

 


Firma ABC A HEAD na rynku działa od 1 lipca 2009 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, która w swej działalności skupia się nie tylko na zleceniach rekrutacji i selekcji ale przede wszystkim oferujemy szeroki zakres usług indywidualnych.

Nasze umiejętności opieramy na długoletnim doświadczeniu pracy w agencjach ztrudnienia, oraz agencjach doradztwa personalnego. Ciągle podnosimy swoje umiejętności po przez szkolenia i pracę z ludźmi, która daje nam nie tylko ogromną satysfakcję ale wzbogaca nas o kolejne doświadczenie.

Firma mieści się w Mińsku Mazowieckim przy ul. Łupińskiego 1

Telefon do firmy: +48 507 462 092 Piotr Krzemiński - Kierownik ABC A HEAD


Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty wydawane przez marszałka województwa mazowieckiego na prowadzenie działalności w zakresie:

 

1. Doradztwo personalne

2. Doradztwo zawodowe

3. Agencję zatrudnienia

4. Agencję pracy tymczasowej

 

NUMER CERTYFIKATU: 5826